uygun rulman

uygun rulman

uygun rulman

Uygun Rulman Hırdavat İnşaat Turizm Tic. ve San. A.Ş.

Şirketimiz 1981 yılında başta rulman ve aksesuarları ile sanayiye yönelik yedek parça pazarlaması, satışı, ithalat ve ihracatı ile ilgili ticari faaliyetine Anonim Şirket olarak başlamıştır.

1989 yılında dünya devi SKF Grubu ile Türkiye'de İLK SKF Distribütörü olarak çıktığımız yolda her geçen gün tecrübelerimizi ilerleterek, sınırsız müşteri memnuniyeti ve sonsuz kalite anlayışımızla yolumuza devam etmekteyiz.

Şirketimiz İstanbul  Tuzla/Aydınlı' daki genel merkezi ve  depoları ile sunduğu hizmeti yeni yılla beraber siz müşterilerimize daha yakın ve hızlı hizmet sunmak amacıyla hayata geçmiştir. 

Genişleyen servis ağımız her iki yakada da kesintisiz servisi ile hizmetinizdedir.

 SKF TÜRK LTD.ŞTİ. 2002'de kazandığı Ulusal Kalite Büyük Ödülü belgesi ile de ispatladığı kalite anlayışını prensip edinerek sizlerin de katkılarıyla hizmet standardını en üst seviyede sunmayı amaç edinmiştir.            Bu anlayış çerçevesinde şirketimizin her kademesinde çalışanlar her türlü bilgi ve belgeyle donatılmıştır. 

UYGUN RULMAN olarak ihtiyaç duyacağınız her türlü yenilemeyi tek elden gerçekleştirip, en kısa zamanda, en uygun maliyetle, % 100 müşteri memnuniyeti sağlama garantisiyle hizmetinize sunmaktayız.

Bu yolda bize sağlayacağınız katkıların ışığında en uygun fiyatları alacağınızı bildirir, 

değerli taleplerinizi bekleriz.